Apie mus


  Vištienos krūtinėlė   Sprandinė
   

SUPER KEBAI - lankstomi tik iš aukščiausios kokybės produktų: nemaltos natūralios mėsytės (kiaulienos sprandinės, vištienos krūtinėlių), kuri būna kruopščiai įtrinama prieskoniais, suveriama ant iešmo ir skrudinama atviroje liepsnoje.

 

SUPER KEBUOSE gausu šviežių daržovių: prisirpusių vengriškų pomidorų, traškių agurkų, pekino salotų, spec. receptūra marinuotų agurkėlių bei Jūsų papildomai pasirenkamų nemokamų priedų.

 

SUPER KEBŲ padažai unikalūs, gaminami tik iš aukščiausios kokybės produktų ne rečiau kaip du kartus per dieną, kad išliktų kuo šviežesni ir aromatingesni. Prancūziškos bulvytės, patiekiamos prie SUPERKOMPLEKSŲ, taip pat yra lyderės tarp savo kolegių - PREMIUM rūšies ir kepamos tik tyrame saulėgrąžų aliejuje, plius pagardinamos anksčiau minėtais padažais.

 

 

Post Scriptum


Ištrauka iš enciklopedijos:

 

KEBABAS - lavašas, prigrūstas kopūstų bei apibarstytas maltos mėsos trupiniais (enciklopedija nepaaiškina, kodėl paslaptingoji masė yra įvardinama kaip mėsa...), gali pasitaikyti pomidorų ir agurkų pėdsakų. Pamėgtas tarp piktų dėdžių ir žaviųjų jų palydovių.

 

KEBAS - lavašas į kurį susukta gausybė kokybiškos, nemaltos mėsos, salotų, sultingų pomidorų, traškių agurkų bei Jūsų pasirinktų, nemokamų priedų. Pagerbtas ir pamėgtas tarp įnoringų vaikų, inovatyvaus senimo, veržlaus jaunimo bei šviežiai iškeptų rūpestingų šeimų.

 

KEBŲ galite rasti TIK meile ir rūpesčiu apgaubtose užkandinėse Super Kebabai